Apie mus

1995 metų sausio mėnesį duris atvėrė Sauliaus Puidoko vadovaujama įmone "Rusnės žuvis". Įsikūrėme Rusnės miestelyje, ten, kur apie žuvis ir žvejybą žmonės išmano viską. Nuo įmonės įkūrimo pradžios, subūrus stiprią bei patikimą darbuotojų komandą, apdirbdami žuvį siekiame aukščiausių kokybės rezultatų.
 
Sunkaus ir kruopštaus darbo dėka įmonė "Rusnės žuvis" – gerai žinomas ne tik Žemaitijos regione, bet ir visoje Lietuvoje. Pirkėjai pamėgo mūsų produkciją, klientų ratas vis plečiasi, todėl dabar mes galime pasiūlyti ne tik lietuviškam stalui įprastos žuvies,bet ir įvairiausių žuvų iš skirtingų pasaulio vietų. Galime patenkinti ir įnoringiausių klientų poreikius, nes mūsų siūlomame žuvies ir jos gaminių asortimente gausu ir egzotinių pavadinimų…

2011 metų kovo mėnesį įmonė persikėlė į naujas gamybines patalpas Grabupiuose  ir  buvo reorganizuota į UAB "Rusnės žuvis" . Šiuo metu mūsų produkcija gali mėgautis ir sostinės gyventojai. O mes didžiuojamės, jog savo klientams galime pasiūlyti virš 50 pavadinimų žuvies produkcijos, pagamintų laikantis aukščiausių kokybės reikalavimų normų.
 

Home Apie mus